yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7

Vybavení a služby

  • Internet
  • Bezbariérový přístup
  • Parkování
  • Restaurace
  • Terasa

Přijímáme platební karty:

Hotel Salety

Zámecká 239, 691 42 Valtice


Budova Hotelu Salety je nově zrekonstruovaná historická stavba ležící v srdci Valtic – městě vína, historických památek a kulturních akcí. Hotel najdete v těsné blízkosti městského muzea a Zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického areálu. Salety nabízí romantické ubytování ve 12 pokojích, 3 apartmá a jednom bezbariérovém pokoji s celkovým počtem 40 lůžek. Pokoje s nádherným výhledem na zámek jsou vybaveny na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu, zdobí je originální výmalba a původní trámové stropy. Jejich samozřejmou součástí je Wi-fi připojení zdarma, TV se satelitními programy, fén a minibar. Hostům je k dispozici parkování před hotelem, výtah, úschovna kol a směnárna.

V restauraci Hotelu Salety je pro vás připraveno posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem, venkovní posezení s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku nebo v útulně vyhlížející zahrádce v průjezdu. Pochutnat si můžete na pokrmech moderní české kuchyně, kvalitních místních vínech a domácích dezertech. Prostory restaurace s kapacitou 50 míst lze rezervovat pro soukromé i firemní akce. Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku. Pro tyto příležitosti vám rádi zajistíme hudební produkci, degustaci vína, organizované prohlídky sklepů i Zámku Valtice a na přání sestavíme speciální menu.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´